Mój Warsztat – zarządzanie nowej generacji w Inter-Team

Inter-Team udostępnia właścicielom warsztatów samochodowych nowoczesne i kompleksowe narzędzie wspierające prowadzenie biznesu. Mój Warsztat to aplikacja stworzona specjalnie dla osób zarządzających warsztatami samochodowymi, pozwalająca na przejrzyste i efektywne prowadzenie firmy.

 

Mój Warsztat to program dla każdego, zarówno dla małych kilkuosobowych firm, jak i większych przedsiębiorstw. Jest dostępny na preferencyjnych warunkach dla wszystkich właścicieli warsztatów. Prosty i intuicyjny interfejs zapewnia szybkie i bezproblemowe wdrożenie, a następnie łatwe i efektywne korzystanie z aplikacji, nawet jeśli ktoś jest przyzwyczajony do innego oprogramowania.

Ogromną zaletą aplikacji Mój Warsztat jest możliwość personalizacji narzędzia i skonfigurowania zgodnie ze swoimi potrzebami. Do dyspozycji użytkowników są takie moduły, jak: prowadzenie przejrzystego kalendarza zleceń, tworzenie bazy klientów i historii wykonywanych usług, generowanie różnorodnych raportów, plików JPK, faktur oraz innych dokumentów. Aplikacja Mój Warsztat pozwala w pełni kontrolować poziom cen usług i produktów, a także ustalać rabaty.

To tylko część dostępnych opcji. Każdy użytkownik sam wybiera i definiuje funkcjonalności odpowiadające jego potrzebom. Dzięki temu otrzymuje narzędzie w pełni dopasowane do jego potrzeb i stylu prowadzenia biznesu.

„Dzięki aplikacji Mój Warsztat każdy właściciel warsztatu samochodowego może zyskać wyższy standard pracy, lepszą jakość obsługi klientów, bezpieczeństwo i kontrolę nad prowadzeniem biznesu.” – mówi Jacek Adamus, Menedżer Sieci O.K. Serwis w Inter-Team. „W dzisiejszych czasach, kiedy większość spraw, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, załatwiamy on-line, nowoczesne oprogramowanie jest niezbędne, aby sprostać wymaganiom klientów i osiągnąć sukces w biznesie.” – dodaje. 

To nie wszystkie zalety Mojego Warsztatu. Warto przetestować produkt i dokonać indywidualnej oceny. W tym celu najlepiej skontaktować się z opiekunem handlowym lub najbliższym oddziałem Inter-Team. Więcej informacji o aplikacji Mój Warsztat na stronie: www.mojwarsztat.inter-team.com.pl

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Białołęcka 233
03-253 Warszawa
tel.  22 50 60 601
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook