Firma Inter-Team

O nas

 • Jesteśmy jednym z liderów na rynku dystrybucji części samochodowych w Polsce i dostawcą kompleksowych usług dla warsztatów samochodowych.
 • Działamy na rynku już od prawie 30 lat.
 • Nasza sieć sprzedaży liczy obecnie 80 oddziałów na terenie całego kraju oraz oddział w Czechach.
 • Nasze usługi kierujemy do warsztatów samochodowych oraz hurtowni i sklepów z częściami motoryzacyjnymi.
 • Od września 2018 r. należymy do Mekonomen Group, największego dystrybutora części i akcesoriów motoryzacyjnych w Skandynawii.
 • Nasze marki własne – Kraft Automotive obejmująca części do samochodów europejskich oraz Sakura – części do aut azjatyckich - cieszą się dużym zaufaniem Klientów.
 • Jako pierwsza firma wśród dystrybutorów części samochodowych uruchomiliśmy własną Akademię Techniczną oferującą profesjonalne wsparcie techniczne dla właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych.
 • Nasza sieć warsztatów godnych zaufania O.K. Serwis zrzesza niezależne warsztaty samochodowe wyróżniające się wysokim standardem obsługi.
 • Warsztaty chcące uzyskać dostęp do licznych korzyści wynikających ze współpracy handlowej z Inter-Team, ale nie spełniające jeszcze wszystkich wymagań stawianych warsztatom zrzeszonym w sieci O.K. Serwis, mogą zostać członkiem Inter Data Service.
 • Nasz dział Inter-Team Fleet Management stanowi profesjonalne wsparcie dla kierowników i managerów zarządzających firmowymi flotami samochodowymi.
 • Nasz nowoczesny Magazyn Centralny znajduje się w Natolinie k. Grodziska Mazowieckiego i zajmuje powierzchnię 1,5 boiska do piłki nożnej.
 • W Inter-Team pracuje obecnie ponad 1500 osób.

NEXUS Automotive Central Europe

Od lipca 2017 r. Spółka Inter-Team jest członkiem międzynarodowej grupy zakupowej Nexus Automotive Central Europe (NACE), dynamicznie rozwijającej się globalnej grupy motoryzacyjnej. W skład NACE wchodzi obecnie kilkunastu członków z Polski, Litwy, Ukrainy, Rosji, Czech, Słowacji. Po przystąpieniu Inter-Team do NACE, na terenie Polski grupa jest reprezentowana przez firmy Inter Land, Inter-Team, Autos oraz podmioty zrzeszone w projekcie ‘NEXUS Specialists’.

Marki własne

Od ponad 15 lat z powodzeniem rozwijamy nasze marki własne, które cieszą się uznaniem Klientów. Kraft Automotive (www.kraft-automotive.com) obejmuje asortyment części eksploatacyjne do pojazdów europejskich, wysokiej jakości oleje samochodowe, profesjonalną chemię warsztatową oraz płyny eksploatacyjne. Sakura to części do pojazdów o rodowodzie azjatyckim oraz akumulatory do wszystkich rodzajów pojazdów. 

Sieć O.K. Serwis

Jesteśmy organizatorem sieci O.K. Serwis zrzeszającej niezależne warsztaty samochodowe wyróżniające się wysoką jakością obsługi i profesjonalnym wyposażeniem. W 2014 roku jako jedyny dystrybutor w Polsce podjęliśmy się wyzwania, jakim jest inwentaryzacja sieci i weryfikacja obowiązujących standardów. Warsztaty, które na obecną chwilę nie spełniają warunków pozwalających im na dołączenie do sieci O.K. Serwis, funkcjonują pod szyldem Inter-Data Serwis.

Nowa koncepcja „warsztatów godnych zaufania” jest odpowiedzią na oczekiwania dzisiejszego, niezależnego warsztatu samochodowego. Kluczowym zadaniem pracowników warsztatu jest zapewnienie satysfakcji klienta, a drogą do osiągnięcia tego celu jest dbanie o jakość obsługi, wysoki standard wyposażenia oraz kompetencje pracowników. Obecnie sieć O.K. Serwis obejmuje ponad 170 warsztatów na terenie całego kraju. W ramach współpracy zapewniamy członkom sieci profesjonalne wsparcie w zakresie marketingu, profesjonalnych szkoleń oraz dajemy dostęp do nowoczesnych narzędzi zarządzania i promocji. Więcej informacji na stronie: www.okserwis.pl 

Sieć INTER-DATA SERVICE

W 2014 r. stworzyliśmy drugą koncepcję sieci warsztatowej INTER DATA SERVICE. Sieć ta umożliwia warsztatom, które z różnych przyczyn nie mogą dołączyć do sieci O.K. Serwis, czerpanie korzyści wynikających ze współpracy handlowej z Inter-Team.

W ramach współpracy zapewniamy członkom sieci profesjonalne wsparcie w zakresie marketingu, dajemy możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach oraz oferujemy dostęp do danych technicznych pojazdów. Ponadto, członkowie sieci mogą korzystać z nowoczesnych narzędzi zarządzania i promocji. Więcej informacji na stronie www.interdataservice.pl

Akademia Techniczna

W 2014 roku jako pierwsi wśród dystrybutorów części w Polsce uruchomiliśmy swoją własną Akademię Techniczną Inter-Team, w ramach której doświadczeni trenerzy prowadzą profesjonalne szkolenia dla pracowników warsztatów samochodowych. Kilkanaście specjalistycznych programów szkoleniowych pozwala zrozumieć funkcjonowanie nawet najbardziej skomplikowanych układów w pojazdach samochodowych. Szkolenia w ramach Akademii Technicznej Inter-Team to olbrzymia dawka wiedzy praktycznej, niezwykle cenionej przez mechaników samochodowych. Biuro Akademii mieści się w Warszawie, a doskonale dopracowane zaplecze techniczne pozwala zorganizować pełen zakres szkolenia w każdej lokalizacji dogodnej dla Klienta. Więcej informacji oraz grafik szkoleń na stronie: www.akademiatechniczna.inter-team.com.pl

W listopadzie uruchomiliśmy zupełnie nową usługę dla naszych Klientów, jaką jest Infolinia Techniczna. Jest to rozwiązanie dające możliwość rozwiązania problemów technicznych związanych zarówno z naprawą samochodu, jak i z obsługą sprzętu warsztatowego. Jednocześnie jest to również kolejny projekt wdrożony przez Inter-Team,  potwierdzający nasz dynamiczny rozwój na wielu płaszczyznach, dzięki któremu jesteśmy jednym z liderów rynkowych.

Inter-Team Fleet Management

Dostęp do szerokiego asortymentu wysokiej jakości części zamiennych, posiadane zaplecze warsztatowe oraz nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy profesjonalnym wsparciem dla kierowników i managerów odpowiedzialnych za zarządzanie i obsługę firmowych flot samochodowych. Nasza kompleksowa oferta obejmuje mechanikę, ogumienie, assistance, rozliczanie szkód oraz dedykowany program do zarządzania flotą.  Więcej informacji na stronie: www.flota.inter-team.com.pl

Wyposażenie warsztatów

Wyposażenie warsztatów

Kompleksowa oferta Inter-Team w zakresie wyposażenia warsztatów obejmuje środki urządzenia warsztatowe oraz narzędzia. Środki trwałe w ofercie Inter-Team to m.in.:

 • urządzenia diagnostyczne,
 • podnośniki,
 • dźwigi,
 • wyważarki,
 • montażownice,
 • urządzenia do kontroli geometrii kół,
 • urządzenia do serwisu klimatyzacji.

Nasza oferta to m.in. bogaty asortyment marek Hella, Bosch i Delphi.

Wśród narzędzi Klienci Inter-Team mają do dyspozycji:

 • narzędzia ręczne (zestawy kluczy i bitów, klucze, wkrętaki, narzędzia gwintujące, szczypce i kombinerki, grzechotki zapadkowe, młotki, imadła, wybijaki),
 • narzędzia pneumatyczne (klucze udarowe, grzechotki kątowe, złącza),
 • narzędzia specjalistyczne (ściągacze, blokady rozrządów, videoskopy),
 • narzędzia pomiarowe (suwmiarki, klucze dynamometryczne, kątomierze),
 • wózki narzędziowe.

 

Nasza oferta obejmuje produkty marek Yato, Sata, KS Tools, Werther czy Unimetal. W ramach współpracy oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego wyposażenia warsztatu i dopasowanie go do realnych potrzeb klienta. Pełna oferta Inter-Team w zakresie wyposażenia warsztatów dostępna jest na stronie http://urzadzenia.inter-team.com.pl/

 

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook