Firma Inter-Team

O nas

 • Jesteśmy jednym z liderów na rynku dystrybucji części samochodowych w Polsce i dostawcą kompleksowych usług dla warsztatów samochodowych.
 • Działamy na rynku już od prawie 30 lat.
 • Nasza sieć sprzedaży liczy obecnie 80 oddziałów na terenie całego kraju oraz oddział w Czechach.
 • Nasze usługi kierujemy do warsztatów samochodowych oraz hurtowni i sklepów z częściami motoryzacyjnymi.
 • Od września 2018 r. należymy do Mekonomen Group, największego dystrybutora części i akcesoriów motoryzacyjnych w Skandynawii.
 • Nasze marki własne – Kraft Automotive obejmująca części do samochodów europejskich oraz Sakura – części do aut azjatyckich - cieszą się dużym zaufaniem Klientów.
 • Jako pierwsza firma wśród dystrybutorów części samochodowych uruchomiliśmy własną Akademię Techniczną oferującą profesjonalne wsparcie techniczne dla właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych.
 • Nasza sieć warsztatów godnych zaufania O.K. Serwis zrzesza niezależne warsztaty samochodowe wyróżniające się wysokim standardem obsługi.
 • Warsztaty chcące uzyskać dostęp do licznych korzyści wynikających ze współpracy handlowej z Inter-Team, ale nie spełniające jeszcze wszystkich wymagań stawianych warsztatom zrzeszonym w sieci O.K. Serwis, mogą zostać członkiem Inter Data Service.
 • Nasz dział Inter-Team Fleet Management stanowi profesjonalne wsparcie dla kierowników i managerów zarządzających firmowymi flotami samochodowymi.
 • Nasz nowoczesny Magazyn Centralny znajduje się w Natolinie k. Grodziska Mazowieckiego i zajmuje powierzchnię 1,5 boiska do piłki nożnej.
 • W Inter-Team pracuje obecnie ponad 1500 osób.

NEXUS Automotive Central Europe

Od lipca 2017 r. Spółka Inter-Team jest członkiem międzynarodowej grupy zakupowej Nexus Automotive Central Europe (NACE), dynamicznie rozwijającej się globalnej grupy motoryzacyjnej. W skład NACE wchodzi obecnie kilkunastu członków z Polski, Litwy, Ukrainy, Rosji, Czech, Słowacji. Po przystąpieniu Inter-Team do NACE, na terenie Polski grupa jest reprezentowana przez firmy Inter Land, Inter-Team, Autos oraz podmioty zrzeszone w projekcie ‘NEXUS Specialists’.

Marki własne

Od ponad 10 lat z powodzeniem rozwijamy nasze marki własne, które cieszą się uznaniem Klientów. Kraft Automotive (www.kraft-automotive.com) obejmuje asortyment części eksploatacyjne do pojazdów europejskich, wysokiej jakości oleje samochodowe, profesjonalną chemię warsztatową oraz płyny eksploatacyjne. Sakura to części do pojazdów o rodowodzie azjatyckim oraz akumulatory do wszystkich rodzajów pojazdów. Efekt synergii, który osiągamy dzięki członkostwu w międzynarodowym konsorcjum Nordic Forum, pozwala nam zapewnić wysoką jakość oferowanych części przy zachowaniu ich atrakcyjnej ceny.

Sieć O.K. Serwis

Jesteśmy organizatorem sieci O.K. Serwis zrzeszającej niezależne warsztaty samochodowe wyróżniające się wysoką jakością obsługi i profesjonalnym wyposażeniem. W 2014 roku jako jedyny dystrybutor w Polsce podjęliśmy się wyzwania, jakim jest inwentaryzacja sieci i weryfikacja obowiązujących standardów. Warsztaty, które na obecną chwilę nie spełniają warunków pozwalających im na dołączenie do sieci O.K. Serwis, funkcjonują pod szyldem Inter-Data Serwis.

Nowa koncepcja „warsztatów godnych zaufania” jest odpowiedzią na oczekiwania dzisiejszego, niezależnego warsztatu samochodowego. Kluczowym zadaniem pracowników warsztatu jest zapewnienie satysfakcji klienta, a drogą do osiągnięcia tego celu jest dbanie o jakość obsługi, wysoki standard wyposażenia oraz kompetencje pracowników. Obecnie sieć O.K. Serwis obejmuje ponad 170 warsztatów na terenie całego kraju. W ramach współpracy zapewniamy członkom sieci profesjonalne wsparcie w zakresie marketingu, profesjonalnych szkoleń oraz dajemy dostęp do nowoczesnych narzędzi zarządzania i promocji. Więcej informacji na stronie: www.okserwis.pl 

Sieć INTER-DATA SERVICE

W 2014 r. stworzyliśmy drugą koncepcję sieci warsztatowej INTER DATA SERVICE. Sieć ta umożliwia warsztatom, które z różnych przyczyn nie mogą dołączyć do sieci O.K. Serwis, czerpanie korzyści wynikających ze współpracy handlowej z Inter-Team.

W ramach współpracy zapewniamy członkom sieci profesjonalne wsparcie w zakresie marketingu, dajemy możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach oraz oferujemy dostęp do danych technicznych pojazdów. Ponadto, członkowie sieci mogą korzystać z nowoczesnych narzędzi zarządzania i promocji. Więcej informacji na stronie www.interdataservice.pl

Akademia Techniczna

W 2014 roku jako pierwsi wśród dystrybutorów części w Polsce uruchomiliśmy swoją własną Akademię Techniczną Inter-Team, w ramach której doświadczeni trenerzy prowadzą profesjonalne szkolenia dla pracowników warsztatów samochodowych. Kilkanaście specjalistycznych programów szkoleniowych pozwala zrozumieć funkcjonowanie nawet najbardziej skomplikowanych układów w pojazdach samochodowych. Szkolenia w ramach Akademii Technicznej Inter-Team to olbrzymia dawka wiedzy praktycznej, niezwykle cenionej przez mechaników samochodowych. Biuro Akademii mieści się w Warszawie, a doskonale dopracowane zaplecze techniczne pozwala zorganizować pełen zakres szkolenia w każdej lokalizacji dogodnej dla Klienta. Więcej informacji oraz grafik szkoleń na stronie: www.akademiatechniczna.inter-team.com.pl

W listopadzie uruchomiliśmy zupełnie nową usługę dla naszych Klientów, jaką jest Infolinia Techniczna. Jest to rozwiązanie dające możliwość rozwiązania problemów technicznych związanych zarówno z naprawą samochodu, jak i z obsługą sprzętu warsztatowego. Jednocześnie jest to również kolejny projekt wdrożony przez Inter-Team,  potwierdzający nasz dynamiczny rozwój na wielu płaszczyznach, dzięki któremu jesteśmy jednym z liderów rynkowych.

Inter-Team Fleet Management

Dostęp do szerokiego asortymentu wysokiej jakości części zamiennych, posiadane zaplecze warsztatowe oraz nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy profesjonalnym wsparciem dla kierowników i managerów odpowiedzialnych za zarządzanie i obsługę firmowych flot samochodowych. Nasza kompleksowa oferta obejmuje mechanikę, ogumienie, assistance, rozliczanie szkód oraz dedykowany program do zarządzania flotą.  Więcej informacji na stronie: www.flota.inter-team.com.pl

Wyposażenie warsztatów

Wyposażenie warsztatów

Kompleksowa oferta Inter-Team w zakresie wyposażenia warsztatów obejmuje środki urządzenia warsztatowe oraz narzędzia. Środki trwałe w ofercie Inter-Team to m.in.:

 • urządzenia diagnostyczne,
 • podnośniki,
 • dźwigi,
 • wyważarki,
 • montażownice,
 • urządzenia do kontroli geometrii kół,
 • urządzenia do serwisu klimatyzacji.

Nasza oferta to m.in. bogaty asortyment marek Hella, Bosch i Delphi.

Wśród narzędzi Klienci Inter-Team mają do dyspozycji:

 • narzędzia ręczne (zestawy kluczy i bitów, klucze, wkrętaki, narzędzia gwintujące, szczypce i kombinerki, grzechotki zapadkowe, młotki, imadła, wybijaki),
 • narzędzia pneumatyczne (klucze udarowe, grzechotki kątowe, złącza),
 • narzędzia specjalistyczne (ściągacze, blokady rozrządów, videoskopy),
 • narzędzia pomiarowe (suwmiarki, klucze dynamometryczne, kątomierze),
 • wózki narzędziowe.

 

Nasza oferta obejmuje produkty marek Yato, Sata, KS Tools, Werther czy Unimetal. W ramach współpracy oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego wyposażenia warsztatu i dopasowanie go do realnych potrzeb klienta. Pełna oferta Inter-Team w zakresie wyposażenia warsztatów dostępna jest na stronie http://urzadzenia.inter-team.com.pl/

 

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Białołęcka 233
03-253 Warszawa
tel.  22 50 60 601
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook