Infolinia Techniczna Inter-Team

files/Aktualnosci/Infolinia Techniczna Inter-Team.jpg

W listopadzie uruchomiliśmy zupełnie nową usługę, niedostępną dotychczas u innych dystrybutorów - Infolinię Techniczną Inter-Team. W ramach telefonicznego serwisu wsparcia technicznego dla mechaników samochodowych wykwalifikowani eksperci Akademii Technicznej Inter-Team pomagają pracownikom warsztatów w diagnozowaniu i rozwiązaniu nietypowych przypadków awarii pojazdu oraz problemów z użytkowaniem sprzętu diagnostycznego zakupionego w Inter-Team. 

W roli prekursora

Od ponad 25 lat dynamicznie się rozwijamy, stale testując i wdrażając nowoczesne rozwiązania dedykowane Klientom. W 2014 r. jako pierwsi wśród dystrybutorów części w Polsce uruchomiliśmy własną Akademię Techniczną Inter-Team. W ramach Akademii doświadczeni prowadzą profesjonalne szkolenia merytoryczne z obsługi różnych układów pojazdów samochodowych. Reagujemy na realne potrzeby rynkui dostosowujemy  ofertę do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Otwierając Infolinię Techniczną, podobnie jak wcześniej Akademię Techniczną, oferujemy usługi do tej pory niedostępne nigdzie na rynku – mówi Tomasz Niedbała, Z-ca Dyrektora Sprzedaży ds. Wyposażenia Warsztatów, odpowiadający za Akademię Techniczną i Infolinię Techniczną Inter-Team.

Kompleksowość oferty

Na rynku istnieją firmy świadczące telefoniczne wsparcie techniczne, ale nikt nie oferuje obydwu usług jednocześnie - pomocy w rozwiązaniu nietypowych przypadków awarii pojazdu oraz porad dotyczących użytkowaniem zakupionego sprzętu diagnostycznego. Chcieliśmy zapewnić realne wsparcie naszym Klientom, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć produkt, który będzie stanowił odpowiedź na każde z tych wyzwań – tłumaczy Tomasz Niedbała.

Eksperci na linii

Infolinia obsługiwana jest przez trenerów Akademii Technicznej Inter-Team. To wysoce wykwalifikowani eksperci w zakresie napraw pojazdów mechanicznych. Szkolenia przez nich prowadzone stanowią olbrzymią dawkę wiedzy praktycznej, wysoce cenionej przez mechaników samochodowych.

Miesiąc na to, by się przekonać

Z usług Infolinii Technicznej Inter-Team można korzystać po podpisaniu umowy abonamentowej. Pierwszy miesiąc korzystania z usług jest bezpłatny. Po tym okresie miesięczny abonament wynosi 65 zł netto. Przy podpisaniu umowy na rok jednorazowa opłata roczna wynosi 700 zł netto.

Infolinia Techniczna Inter-Team czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Wszyscy eksperci dostępni są pod jednym numerem telefonu +48 22 100 43 00. Partnerem Infolinii jest platforma informacyjna HaynesPro, producent oprogramowania warsztatowego Inter Data. HaynesPro dostarcza dane techniczne na podstawie informacji uzyskanych od OEM (pierwotnych producentów urządzeń).

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook