Inter-Team na Ekozlocie

28 maja w podwarszawskich Ząbkach odbył się Pierwszy Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. Spółka Inter-Team była partnerem tego wyjątkowego wydarzenia. Marka Kraft Automotive i sieć warsztatów O.K. Serwis zaprezentowały wspólnie swoją ofertę.

Pogoda była przepiękna, frekwencja dopisała i stoisko Kraft Automotive i O.K. Serwis odwiedziły tłumy gości.

Dla każdego znalazło się coś ciekawego.  Dorośli oglądali nasze części zamienne i chętnie brali udział w organizowanych na stoisku konkursach. Dla dzieci największą atrakcją były balony, krówki i gazetki z Tomciem Śrubką. Nasze kolorowe i wesołe stoisko przyciągało wielu zwiedzających Ekozlot, jednak największą jego siłą był uśmiechnięty i zgrany zespół Inter-Team.

Tuż obok placu zabaw warsztat Moto-Team należący do sieci warsztatów godnych zaufania O.K. Serwis zorganizował cieszące się ogromną popularnością atrakcje dla dzieci. Najmłodsi uczestnicy festynu mogli zużytkować swoją (oczywiście ekologiczną) energię na boisku do zajęć sportowych,  w kąciku do zabaw stacjonarnych oraz podczas malowania dwóch prawdziwych samochodów.

Ekozlot był doskonałą okazją do zaprezentowania kompleksowej oferty Kraft Automotive oraz warsztatów O.K. Serwis szerokiej publiczności i promowania naszych marek i usług.

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook