Intergracja z klientami z Czech

files/Aktualnosci/- 1007.jpgInter-Team w Pradze

Jesteśmy obecni w Czechach od 2013 roku. Początkowo klientów z Czech obsługiwały oddziały w Zgorzelcu, Świdnicy i Pszczynie. Konkurowaliśmy wtedy zarówno w firmami czeskimi, jak również z dystrybutorami z Polski. Największym wyzwaniem była logistyka - odległość od Magazynu Centralnego stanowiła nie lada wyzwanie do tego, by zapewnić Klientem z Czech regularne i szybkie dostawy. Dlatego w listopadzie 2015 r. otworzyliśmy pierwszy zagraniczny oddział Inter-Team - oddział w Pradze. We wrześniu br. zorganizowaliśmy imprezę, która miała na celu integrację Inter-Team z klientami. 

Oddział w Pradze jest położony w specjalnej strefie logistycznej, bezpośrednio przy autostradzie. Filia obsługuje hurtownie motoryzacyjne oraz sklepy z terenów całych Czech.

Obecność Inter-Team w Pradze to wzmocnienie pozycji Inter-Team na bardzo konkurencyjnym rynku dystrybucji w Czechach. Uruchomienie własnego oddziału było naturalną konsekwencją rosnącego zainteresowania Klientów zza Olzy nawiązaniem z ścisłej współpracy z Inter-Team ­­– tłumaczy Michał Gałusa, Dyrektor Sprzedaży Inter-Team.

Mówiąc o oddziale Inter-Team w Czechach, można użyć określenia „100% CZ”. Oznacza to, że realnie odpowiadamy na potrzeby klientów czeskich – oferując im obsługę w języku czeskim oraz zapewniając regularne i częste dostawy bezpośrednio z doskonale zaopatrzonego magazynu w Pradze. Czeski zespół i skrócenie czasu dostawy pozwoliło przekonać wymagających klientów zza Olzy o tym,  że Inter-Team to wiarygodny partner w biznesie, który stawia na dobre relacje.

We wrześniu br. miało miejsce spotkanie integracyjne dla Klientów Inter-Team z Czech. Klienci zostali zaproszeni do oddziału, gdzie przedstawiono im cały zespół z oddziału w Pradze. Do dyspozycji Klientów były specjalnie zaaranżowane stoiska prezentujące ofertę Inter-Team. Klienci mogli zapoznać się z szerokim asortymentem marki własnej Kraft Automotive. Do ich dyspozycji byli także trenerzy prowadzący na co dzień szkolenia w ramach Akademii Technicznej Inter-Team. Goście mieli także możliwość zapoznania się z ofertą Van Sellera, czyli mobilnego centrum wyposażenia warsztatów, który wśród Klientów Inter-Team na terenie kraju cieszy się coraz większą popularnością.

We wrześniu br. zorganizowaliśmy spotkanie integracyjne dla Klientów z Czech. Zaprosiliśmy ich do oddziału w Pradze, przedstawiliśmy załogę, pokazaliśmy salę sprzedaży oraz magazyn części. Delegacja z Centrali prezentowała Klientom pełną ofertę Inter-Team. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska Kraft Automotive oraz Akademii Technicznej. Goście mieli także możliwość zapoznania się z ofertą Van Sellera, czyli mobilnego centrum wyposażenia warsztatów. Druga część dnia poświęcona była różnym formom aktywności fizycznej – dla klientów zorganizowaliśmy m.in. wyścigi na ergowiosłach, strzelanie z łuku i wiatrówki czy zawody w wymianie opon na czas. Punkty zdobyte w poszczególnych konkurencjach Klienci przeznaczyli na udział w licytacji, w której do wygrania były atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Imprezy organizowane lokalnie dla Klientów Inter-Team są dla nas niezwykle istotną formą poznawania rzeczywistych potrzeb naszych Klientów. Stanowią doskonałą alternatywę dla różnego rodzaju imprez masowych. Tak też było w przypadku Pragi – mieliśmy doskonałą okazję do tego, by zbudować bezpośrednie relacje z nowymi Klientami. No niezwykle ważne, szczególnie na bardzo konkurencyjnym rynku czeskim – mówi Michał Gałusa.

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook