Sezon rowerowy z Kraft MTB Team zakończony

Zespół rowerowy Kraft MTB Team startem w Nowym Dworze Mazowieckim zakończył sezon 2014. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, aktywność zawodników naszej drużyny skupiona była wokół największego w Polsce cyklu maratonów rowerowych Mazovia MTB Marathon, organizowanego przez byłego znakomitego kolarza, Cezarego Zamanę.

W bieżącym roku odbyło się 17 wyścigów i w każdym z nich startowali zawodnicy reprezentujący drużynę Kraft MTB Team. Łącznie zapisaliśmy na koncie zespołu 59 tzw. „osobostartów”. Najlepszym rezultatem może się pochwalić zawodniczka w kategorii wiekowej 20-30 lat, która zajęła w końcowej klasyfikacji znakomite 4-te miejsce. A cała drużyna z dorobkiem punktowym 11.967,26 pkt. uplasowała się ostatecznie na 51 miejscu (na sklasyfikowane 253 zespoły).

W roku 2014 trasy maratonów nie różniły się znacząco od tych znanych nam z lat ubiegłych. Do najtrudniejszych i najciekawszych tras można zaliczyć te z Olsztyna, Nidzicy, Puław oraz Supraśla. Bardzo ciekawy, pełen wąwozów z trudnymi, technicznymi odcinkami był też wyścig w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Nieco prostsze, bo i bardziej płaskie były za to zawody w Piasecznie, Toruniu czy ten końcowy w Nowym Dworze.

Teraz przyszedł czas na krótki odpoczynek, regenerację sił i serwis rowerów. Ale prawdziwy kolarz „nie zasypia” na zimę. Trzeba dbać o formę poprzez różnego rodzaju alternatywne formy aktywności, tak aby wraz z nastaniem wiosny być przygotowanym do kolejnych startów!

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook