Kraft Automotive i O.K. Serwis na Ekozlocie

28 maja w podwarszawskich Ząbkach odbędzie się pierwszy Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. Podczas tego wydarzenia marka Kraft Automotive i sieć warsztatów O.K. Serwis zaprezentują wspólnie swoją ofertę. Szeroka gama części zamiennych, oleje samochodowe, płyny eksploatacyjne w połączeniu z wysokiej jakości usługami świadczonymi przez sieć zrzeszonych serwisów na pewno zainteresują wszystkich właścicieli samochodów odwiedzających ten ekologiczny piknik. Liczne atrakcje dla dużych i małych fanów motoryzacji, konkursy z nagrodami, prezentacja wybranych modeli aut elektrycznych i hybrydowych – to wszystko już w maju w Ząbkach.

Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych to pierwsze tego typu wydarzenie promujące najnowsze rozwiązania z rynku motoryzacji. To okazja do zaprezentowania zalet z korzystania z samochodów elektrycznych i hybrydowych oraz pokazania zmian, jakie zaszły w motoryzacji na przestrzeni ostatnich lat. Strategia rozwoju marki Kraft Automotive zakłada stałe udoskonalanie oferty tak, by jak najlepiej odpowiadać na zmieniające się potrzeby klientów. Trzymamy rękę na pulsie. Śledzimy trendy i naszą obecnością na wydarzeniu chcemy pokazać klientom, że jesteśmy gotowi na nie szybko zareagować, mówi Małgorzata Smakosz, Brand Manager marki Kraft Automotive. 

Na stoisku Kraft Automotive współdzielonym z O.K . Serwisem i załogą warsztatu Moto-Team  będzie można zapoznać się z aktualną ofertą skierowaną do właścicieli wszystkich aut. Dodatkowo wystawcy przygotowali atrakcyjny plac zabaw dla dzieci, na którym najmłodsi będą mogli własnoręcznie pomalować prawdziwe samochody i wygrać atrakcyjne nagrody w konkursach sportowych prowadzonych przez animatorów.

 

Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Park Szuberta, Ząbki k. Warszawy

28 maja br.

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://ekozlot.pl

Więcej informacji na temat marki Kraft Automotive: http://www.kraft-automotive.com/

 

 

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook