Kraft Automotive Team w Modlinie

Kraft Automotive Team w Modlinie

23 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim miał miejsce kolejny rajd w ramach Poland Bike Marathon 2017. Wzięli w nim udział członkowie Kraft Automotive Team, ekipy rowerowej złożonej z pracowników Inter-Team. 

Zawodnicy mieli do pokonania trasę o długości 25 km. Najwięcej punktów, podobnie jak w przypadku rajdu w Otwocku, zdobył Kierownik oddziału w Łodzi. W ogólnej klasyfikacji Kraft Automotive Team zajmuje obecnie 30. pozycję (na 110 drużyn).

Zawodnicy wyruszyli spod historycznej fortecy w Modlinie. Do pokonania mieli wymagający podjazd zwany "WajsGórą" (nazwa pochodzi od nazwiska Grzegorza Wajsa, zawodowego kolarza), a także m.in. zapierające dech w piersiach urokliwe wąwozy w pobliżu Zakroczymia. Dużą atrakcją były też przejazdy przez imponujące fortyfikacje Twierdzy Modlin.
 
Impreza była świetnym pomysłem na spędzenie niedzieli – nie tylko dla zawodników. W Miasteczku Poland Bike można było skorzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego ABSOLUTE BIKES oraz strefy bezpłatnego masażu i regeneracji KLINIKA MOJA. Na dzieci czekała rowerowa strefa SUPERIOR FLY KIDS oraz Chatka Małolatka z malowaniem buziek.

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook