Kupuj części i jedź do Maroka

Warsztaty samochodowe należące do sieci O.K. Serwis i Inter Data Service mogą wygrać atrakcyjną wycieczkę do Maroka. Wystarczy, że w okresie promocji dokonają zakupu wybranego asortymentu o określonej kwocie.

Od 23 grudnia 2016 roku wszystkie warsztaty należące do sieci O.K. Serwis i Inter Data Service rywalizują w ramach promocji Maroko – Kraina Kolorów zorganizowanej przez biuro sieci. Uczestnicy promocji walczą o zajęcie najwyższych miejsc rankingowych. O ich pozycji decydować będzie łączna wartość zakupów biorących udział w promocji.

Na najlepszych czeka wyjątkowa nagroda – 20 wycieczek do Maroka, zwanego wrotami Afryki. Wśród ogromu atrakcji znajdzie się między innymi zwiedzanie Marrakeszu, Casablanki oraz wiele innych miejsc, kojarzonych z legend i baśni Alladyna i Szeherezady. Goście zostaną zakwaterowani w luksusowym hotelu w opcji „all inclusive”. Wyjazd odbędzie się 26-30 maja 2017 roku.

Rywalizacja potrwa do 30 kwietnia 2017.

W promocji bierze udział cały asortyment następujących producentów znajdujących się w ofercie Inter-Team: AISIN, Bosch, Castrol, Contitech, Elring, Kraft Automotive*, KYB, NGK, Sakura, SKF, OSRAM, SWAG.

Więcej informacji na temat warunków promocji na www.maroko.okserwis.pl

*bez chemii warsztatowej i wyposażenia warsztatów

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook