Wielki Finał konkursu LuK, INA, FAG za nami!

W dniu 20 lutego 2015 roku na terenie ośrodka F1 Karting w Warszawie odbył się finał promocji na produkty firmy Schaeffler. W akcji trwającej od 1 maja do 30 listopada 2014 r. Klienci naszej firmy dokonywali zakupów produktów marek LuK, INA, FAG a końcowy ranking wyłonił 20 zwycięzców, którzy w finale walczyli o 8 skuterów marki Peugeot oraz samochód marki Skoda Roomster.

Zdobywców tych atrakcyjnych nagród wyłonił trzy etapowy konkurs. Pierwszy i drugi etap był testem z wiedzy teoretycznej m.in. o produktach LuK, INA oraz FAG. Trzeci etap wymagał zgoła innych umiejętności od uczestników niż dwa poprzednie, gdyż była to jazda na torze kartingowym na czas. Zarówno część teoretyczna jak i praktyczna wymagały od uczestników dużego skupienia jak i umiejętności trzymania nerwów na wodzy. Emocje rosły wraz z pokonywaniem kolejnych etapów, które najbardziej widoczne były podczas jazdy gokartami. 

Punkty z poszczególnych konkurencji zostały zsumowane i na tej podstawie powstał końcowy ranking decydujący o przyznaniu nagród. Podczas ogłaszania wyników zwycięzcy nie kryli swej radości a czasem nawet zaskoczenia.

Wszystkim uczestnikom piątkowej imprezy bardzo serdecznie gratulujemy znakomitych wyników w ubiegłorocznej promocji i jednocześnie dziękujemy za udział w wielkim finale.
Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć dla z tego wyjątkowego wydarzenia.

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook