Rozdanie nagród w Sokółce

W dniu 4 grudnia 2015 w restauracji „Verde” odbyło się spotkanie z Klientami oddziału Inter-Team Sokółka.
Na początku odbyła się krótka prelekcja dotycząca firmy i jej oferty, nie tylko handlowej. Osobna prezentacja poświecona była asortymentowi  hamulcowemu Hella Pagid, na który wyłączność w Polsce posiada firma Inter-Team.
Impreza w Sokółce połączona była z wręczeniem nagród z lokalnej promocji organizowanej dla Klientów tego oddziału w terminie 08.10.2015 – 07.11.2015. Za kumulowane zakupy produktów z oferty handlowej Inter-Team Klienci – po osiągnięciu odpowiednich progów zakupowych – wygrywali atrakcyjne nagrody. Uroczyste wręczenie nagród kończyło pierwszą, oficjalną część spotkania.
Podczas całej imprezy były do dyspozycji gości udostępnione stoiska, na których można było się zapoznać z asortymentem Kraft Automotive oraz Hella Pagid, jak również poznać szczegóły oferty Akademii Technicznej i Działu Wyposażenia Warsztatów oraz Działu O.K.Serwis. Przed budynkiem restauracji na gości czekał specjalny samochód - Mobilne Centrum Wyposażenia Serwisu Samochodowego, w którym klienci mogli osobiście zapoznać się z ofertą wyposażenia warsztatów w narzędzia i chemię warsztatową.

W dalszej części imprezy odbył się konkurs wiedzy dla klientów, poprowadzony w luźnej atmosferze i nieco „z przymrużeniem oka”.  Za poprawne odpowiedzi na proste pytania dotyczące firmy Inter-Team i jej oferty klienci mogli otrzymać drobne upominki.

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook