Sachs Race Challenge 2014

Firma ZF Friedrichshafen wspólnie z firmą Inter-Team przeprowadziła w terminie styczeń-maj 2014r. promocję dla warsztatów i sklepów motoryzacyjnych, związaną z zakupami produktów marki Sachs oraz Lemfoerder. Dla najlepszych przewidziano nagrody -  zaproszenia na ekskluzywne szkolenie. Wartość takiej nagrody, czyli jednoosobowego uczestnictwa w imprezie organizator określił na 2000 zł.
Szkolenie dla Klientów Inter-Team zorganizowane pod nazwą Sachs Race Challenge odbyło się w dniu 12 czerwca 2014 na torze wyścigowym w Słomczynie k. Grójca. Tego dnia na miejsce eventu przybyło blisko 100 klientów firmy Inter-Team. Po krótkim przywitaniu przez przedstawicieli ZF Friedrichshafen oraz Inter-Team wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na 4 grupy. Organizatorzy przygotowali łącznie cztery „stacje”, na których na uczestników czekały różne atrakcje oraz solidna dawka wiedzy:

- Szkolenie techniczne (ukł. zawieszenia, ukł. kierowniczy, systemy hybrydowe).
- Jazdy porównawcze samochodami VW Golf (w tym jeden z celowo uszkodzonym zawieszeniem) połączone ze szkoleniem ZF Motorsport (podzespoły do sportów motorowych) oraz składaniem sprzęgła na czas.
- Jazda po torze sportowymi 200-konnymi mercedesami z automatyczną skrzynią biegów.
- Szkolenie z zakresu obsługi klienta w warsztacie samochodowym (temat reklamacji).

Wszystkie stacje cieszyły się dużym zainteresowaniem, ale chyba najwięcej emocji wzbudzała stacja, na której goście mogli sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia sportowych samochodów.

O godz. 17.30 zostały ogłoszone wyniki jazdy mercedesami, a następnie dwudziestu zawodników z najlepszymi czasami zostało zaproszonych ponownie na tor na wielki finał. O godz. 19.00 ogłoszono ostateczne wyniki dwóch konkursów: składania sprzęgła na czas oraz jazdy na torze. Najlepsi otrzymali atrakcyjne nagrody.
Od tego momentu rozpoczęła się już wieczorna biesiada przy smacznych potrawach z grilla i zimnych napojach, która zakończyła się grubo po północy. Gościom czas umilały występy tancerek oraz zespołu muzycznego Banda Łysego.

Firma ZF Friedrichshafen już dzisiaj zapowiedziała na rok 2015 kolejną akcję promocyjną i kontynuację cyklu szkoleń.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z tegorocznej imprezy.

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook