Sieć O.K. Serwis kolejny raz w ogólnopolskich mediach

Z początkiem listopada ruszyła ogólnopolska kampania reklamowa sieci O.K. Serwis Warsztaty Godne Zaufania podkreślająca profesjonalizm mechaników, zaufanie klientów i ogólnopolski charakter zrzeszonych warsztatów. To już trzecia odsłona akcji promującej sieć.  

Kampania realizowana za pośrednictwem 8-sekundowych billboardów sponsorskich wyświetlanych przed, po oraz w trakcie popularnych programów telewizyjnych stacji TVN, TVN Turbo, Canal+ Sport, Motowizja, National Geographic, Planete+ oraz Adventure. Równolegle w sieci Google wyświetlane są bannery zachęcające odbiorców do zrobienia przeglądu auta przed sezonem zimowym w jednym z warsztatów O.K. Serwis.

Celem kampanii jest zaistnienie marki O.K. Serwis u nowych odbiorców oraz jej utrwalenie wśród dotychczasowych klientów - tłumaczy Sylwia Kisielewska, Brand Manager marki. W billboardach i bannerach za pośrednictwem wizerunku mechanika zadowolonego z wyników naprawy oraz rodziny przekonanej o dobrym stanie auta podkreślamy profesjonalizm całej sieci. Pokazując mapę warsztatów na terenie całego kraju edukujemy Polaków, że O.K. Serwis to sieć ogólnopolska – dodaje Sylwia Kisielewska.

Kampania wizerunkowa budująca rozpoznawalność marki realizowana jest już po raz trzeci. Do tej pory akcje reklamowe realizowane były w sezonie jesiennym 2016 r. oraz wiosną 2017 r.

Partnerami jesiennej kampanii O.K. Serwis zostali: Castrol, Mann Filter, Osram, Sachs oraz SKF. 

files/Aktualnosci/OK Serwis/oks promo jesien 2017.jpg

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook