Skraplacze Kraft Automotive

Marka Kraft Automotive z początkiem lata poszerzyła z swoją ofertę w zakresie układu chłodzenia o skraplacze klimatyzacji. Nowy asortyment został wprowadzony w celu uzupełnienia ważnej grupy produktowej, która cieszy się dużą popularnością wśród klientów.

Atuty skraplaczy Kraft Automotive:

  • Odporne na korozję konstrukcja aluminiowa
  • Lekkie i wytrzymałe
  • Jakość porównywalna do części OE

Oferta skraplaczy Kraft Automotive obejmuje obecnie kilkadziesiąt referencji i będzie stale rozbudowywana.

Wprowadzenie tej kategorii produktów pod marką Kraft Automotive jest kolejnym przykładem dynamicznego rozwoju tej marki w firmie Inter-Team. To także wyjście naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy oczekują produktu w bardzo dobrej cenie, a zarazem dobrej i sprawdzonej jakości, mówi Małgorzata Smakosz, Brand Manager marki Kraft Automotive. 

Elementy układu chłodzenia Kraft Automotive wytwarzane są według najwyższych standardów jakościowych i podlegają rygorystycznym kontrolom jakościowym. Powtarzalna charakterystyka dostarczanych produktów gwarantuje ich wysoką jakość. Wszystkie produkty pakowane są w jednolite, trwałe opakowania, zapewniające ich ochronę przed uszkodzeniem podczas transportu i ułatwiające jego magazynowanie.

Skraplacz - inaczej kondenser lub chłodnica klimatyzacji to element, którego zadaniem jest schłodzenie czynnika w układzie klimatyzacji. Przepływający przez nie czynnik w postaci gazu ulega kondensacji /skropleniu w wyniku czego oddaje część ciepła i schłodzony, już jako ciecz wraca do układu. W celu zapewnienia jak najlepszych parametrów wymiany cieplnej, rdzenie skraplaczy Kraft Automotive wykonane są z aluminium, które w 100% nadaje się do recyklingu.

Pełna oferta produktów Kraft Automotive jest dostępna w sieci sprzedaży firmy Inter-Team oraz u wybranych dystrybutorów handlowych.

Obecna od ponad 10 lat na rynku marka Kraft Automotive to wysokiej jakości części zamienne, oleje i płyny eksploatacyjne przeznaczone do samochodów osobowych i dostawczych. Oferta jest dostosowana do potrzeb rynku i pokrywa wszystkie kluczowe grupy asortymentowe na rynku motoryzacyjnym.

 

Więcej informacji:

http://www.kraft-automotive.com/#produkty

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook