Spotkanie z Klientami oddziału Inter-Team Słupsk

Oddział Inter-Team zlokalizowany w Słupsku przy ul. Bohaterów Westerplatte 7, od chwili otwarcia w 2007 roku wyróżnia się stałym, dynamicznym rozwojem. We wrześniu br. zaprosiliśmy Klientów oddziału do jednej ze słupskich restauracji, aby w luźnej atmosferze podziękować im za wieloletnią współpracę, a także przybliżyć im aktualną ofertę Inter-Team.

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiej prezentacji; uczestnicy otrzymali informację na temat dynamiki, z jaką rozwija się Inter-Team oraz poznali zakres oferty dystrybutora. Był to doskonały punkt wyjścia do dalszych rozmów z przedstawicielami Inter-Team, którzy dla Gości przygotowali specjalne stoiska prezentujące wybrany asortyment oraz zakres usług.

Podczas spotkania goście mogli zapoznać się z produktami marki własnej Inter-Team Kraft Automotive oraz marki na wyłączność Hella Pagid. Do ich dyspozycji byli Product Managerowie odpowiedzialni za dany asortyment, gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące tych produktów i przekazać mnóstwo praktycznych informacji na ich temat.

Do dyspozycji gości byli także specjaliście reprezentujący sieci warsztatowe Inter-Team: O.K. Serwis Warsztaty Godne Zaufania oraz Inter Data Service. Obydwie sieci dynamicznie się rozwijają, a ich członkowie korzystają z licznych korzyści takiej współpracy z Inter-Team. Uczestnicy podczas spotkania w Słupsku mogli m.in. zapoznać się z pakietami startowymi, jakie otrzymują członkowie sieci oraz porozmawiać o warunkach przystąpienia do sieci.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Akademii Technicznej Inter-Team. W ramach Akademii, uruchomionej w 2014 r., doświadczeni trenerzy Inter-Team prowadzą profesjonalne szkolenia z serwisowania różnych układów w pojazdach samochodowych. Program szkoleń jest tak skonstruowany, by odpowiadać realnym potrzebom mechaników samochodowych. Klienci Inter-Team mogli zapoznać się z unikalnymi eksponatami i makietami, które są wykorzystywane podczas szkoleń, a także poznać harmonogram szkoleń w ich regionie.

Klienci Oddziału mogli także zapoznać się z ofertą Vansellera, czyli Mobilnego Centrum Wyposażenia Serwisu Samochodowego. To jeden z nowszych projektów firmy Inter-Team, którego ideą jest aktywne docieranie do warsztatów samochodowych z kompleksową ofertą narzędzi warsztatowych i chemii samochodowej.

W spotkaniu w Słupsku wzięło też udział trzech dostawców firmy Inter-Team: Castrol, oferujący zaawansowane technologicznie syntetyczne i konwencjonalne oleje silnikowe oraz specjalne środki smarne do pojazdów mechanicznych, Janmor, producent przewodów oraz cewek zapłonowych oraz WP – producent przewodów hamulcowych. Była to doskonała okazja do prezentacji Klientom oferty oraz udzielenia odpowiedzi na ich liczne pytania.

Traktujemy naszych Klientów po partnersku i staramy się zapewniać im warunki do stałego rozwoju. Dlatego bardzo cenimy spotkania takie jak to w Słupsku.  Pozwalają nam one poznać realne potrzeby naszych Klientów i w efekcie w taki sposób rozwijać ofertę Inter-Team, by jak najlepiej spełniać ich oczekiwania. To doskonała okazja do tego, by poruszyć wiele aktualnych kwestii dotyczących naszej branży, mówi Paweł Nowosielski, Z-ca Dyrektora Sprzedaży ds. Oddziałów Inter-Team.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym Gościom i życzymy im wielu sukcesów w dalszej pracy. Oczywiście w oparciu o współpracę z Inter-Team.

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook