Zaciski hamulcowe Hella Pagid

Nadchodząca jesień przynosi istotne zmiany w ofercie części układu hamulcowego oferowanego przez Inter-Team. Na szczególną uwagę zwraca fakt wprowadzenia do sprzedaży regenerowanych zacisków hamulcowych Hella Pagid. Nowy asortyment to niespełna 200 referencji dostępnych od ręki oraz kolejnych 1400 pod zamówienie zapewniających kompleksową ofertę naszym klientom.

Jakość Premium.

files/LOGOTYPY/ASORTYMENT/hella pagid.png

Zaciski Hella Pagid to produkty oryginalne poddane procesowi regeneracji zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Wszystkie części gumowe oraz elementy związane z bezpieczeństwem są wymieniane na nowe natomiast pozostałe odnowione. Każda część przechodzi przez etapy ściśle określonych procedur wpływających na końcową jakość zarówno mechanizmów hydrauliki jak i estetykę produktu.

Ochrona środowiska.

Kluczowe wartości Hella Pagid to fachowa wiedza, przywiązanie do jakości oraz odpowiedzialność, także za środowisko naturalne. Te elementy wytyczają drogę postępowania, konsekwentnie realizowaną na każdym etapie procesu produkcji jak i regeneracji. Producent wspiera kierunki związane z oszczędnością energii i ochroną środowiska. Przyjmowanie uszkodzonych zacisków w celu ich regeneracji jest częścią zintegrowanej strategii przynoszącej korzyści dla wszystkich. Kwestie ekologiczne odgrywają coraz większa rolę w świadomości, regeneracja pozwala zaoszczędzić cenne zasoby oraz pomaga chronić środowisko.

Bezpieczeństwo

Kiedy w grę wchodzi bezpieczeństwo, Hella Pagid nigdy nie idzie na skróty. Wszystkie działania poczynając od etapu planowania a kończąc na dostarczeniu gotowego produktu do klienta mają na celu spełnienie wymogów kierowców w zakresie bezpieczeństwa ale w równym stopniu także bezpieczeństwa naszych partnerów. Niezależnie od tego, czy część jest nowa czy regenerowana, standardy te są jednakowo wysokie i wymagające. Każda część zacisku hamulcowego wpływająca na bezpieczeństwo jest obowiązkowo wymieniana na nową.

Atrakcyjna oferta handlowa

Dzięki regenerowaniu zacisków hamulcowych oferujemy klientom przystępną cenowo alternatywę gwarantującą najwyższą jakość i bezpieczeństwo przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne. Jednolita kaucja na wszystkie zaciski gwarantuje przejrzyste i czytelne warunki współpracy.

Wszystkie niezbędne informacje w tym szczegółowe kryteria przyjęcia do regeneracji zużytych zacisków odnajdą Państwo na stronie http://www.inter-team.com.pl/do-pobrania PROTOKOŁY DO POBRANIA

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook